X

اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 فروردین 1397
بازدید نوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از واحدهای مختلف بهداشتی درمانی ایوان

  بازدید نوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از واحدهای مختلف بهداشتی درمانی ایوان

امتیاز: Article Rating

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام  روز دوشنبه مورخ 6فروردین 94 با حضور در شهرستان ایوان از بخش های مختلف بیمارستان امام رضا(ع) و نیز ساختمان های در دست احداث مرکز بهداشتی درمانی شماره یک و نیز ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان بازدید کرد.

دکتر همتی در حاشیه این بازدید ، با حضور در جمع کارشناسان مرکز بهداشت ایوان ضمن تبریک سال نو  در جریان خدمات مختلف واحد های بهداشتی قرار گرفت.

 وی گفت علیرغم مشکلات مالی و اعتباری موجود خوشبختانه همکاران وظایف شغلی را به درستی به مردم ارائه می دهند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد در بدو تقبل مسئولیت دانشگاه توسط اینجانب کسری بودجه 160میلیاردی وجود داشت در عین اینکه 50میلیارد تومان نیز دانشگاه از سازمانهای بیمه ای طلب کار بوده است و این در حالی است که در طول یکی دو ماه اخیر حدودا" پنجاه میلیارد تومان  اعتبار از مجاری مختلف با پیگیری های مستمر و مفید جذب شده است و تا حدودی کسری بودجه رفع شده است و انشاءالله سعی می کنیم هر ماه در خصوص مطالبات پرسنل حداقل یک پرداخت داشته باشیم.

وی همچنین اضافه کرد مشکل مربوط به جذب حدودا" 100 بهورز به عنوان یکی از اولویتهای کاری مد نظر قرار گرفت و با تشکیل جلسات و رایزنیهای مختلف خوشبختانه این امر به مراحل پایانی نزدیک شده است و امید می رود این اقدام بتواند تحولی در روند ارائه خدمات بهداشتی اولیه ایجاد کند.

در پایان این دیدار رئیس دانشگاه و هیئت همراه به منزل آقای رضا احمدی از کارکنان این شبکه (که همسرش به دلیل بیماری به دیار باقی شتافته بود) رجوع و ضمن قرائت فاتحه از وی دلجوئی کرد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • بازدید نوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از واحدهای مختلف بهداشتی درمانی ایوان
ثبت امتیاز